14 Eylül 2007 Cuma

Bir Fincan Kurabiye Alırmıydınız? Ya Da Bir Buket Kurabiye?
Arkadaşlarıma kendi yaptığım hediyelerden götürmek ya da en azından kendimden birşeyler eklemek herzaman tercihimdir. züccaciyeden alacağınız bir çift fincanın ya da bir vazonun içine kendi yaptığınız kurabiyelerinizden koyup paketlerseniz sevdiklerinize hoş bir sürpriz olabilir. evde şeker hamurum olmadığı için kurabiyelerimi çok süsleyemedim. olsun böyle de güzel oldular.sadece kırmızı kurdelayla bağladım:))fincanın kenarına da rafya buketi yapıştırdım.aslında üzerlerine jelatin geçirip bağlarsanız daha şık durur herhalde.bu tamamen zevkinize kalmış. şahsen böyle hediyeleri pahalı hediyelerden daha çok seviyorum. sana değer veriyorum, senin için uğraştım, emek harcadım anlamına geliyor çünkü:)))

4 yorum:

'Annem'in kalemi... dedi ki...

Güzin'ciğim, az önce Gül'e özel mesaj atmak için foruma girmesem öğrenemeyecektim bloğunun olduğunu. Ama hep neden bunları bir blogta toplamadığını düşünmüşümdür. Ben sayfanın beceriksiz takipçilerinden biri olacağım sanırım:) 33 yaşındayım ve hayatımda ilk kez geçenlerde kurabiye yapmasını becerebildim,fındıklı ve tam buğday unuyla yaptım. Vallahi öyle gevrek gevrek oldular ki, o günden beri her 15 dk. fırsat bulduğumda kurabiye yapıyorum. Dağıt dağıt bitiremedim.:)))

Görüşürüz...(Ela'yı öpüyorum.)

ela'M dedi ki...

semacığım hoşgeldin. neden beceriksiz olacaksın ki yaparsın sen de istersen. bloğuna baktım bayıldım. sen epey öğrenmişsin. bana da öğret. hangi link nereye konacak nasıl yapılacak karışık geliyor bana:)) barış da çok büyümüş maşallah. yaptığın kurabiyenin tarifi verirsen sevinirim. çeşit olur. şimdilik hoşçakal...

'Annem'in kalemi... dedi ki...

Hehehe o zaman bilgilerimizi değiş-tokuş yapalım, sen kurabiyeleri, pastaları, şekerlemeleri nasıl yaptığını anlat ben de blog meselelerini.(Ay sana aslında çok acemi olduğumu söylememeliyim, daha çok tarif koparmam lazım.;))

Sen ne yapmak istediğini sor, bildiğim kadarıyla yardımcı olaya çalışayım.
Ben de video görüntülemek istiyorum ama onu beceremedim bir türlü.

funda dedi ki...

canım dün yazdım ama gitmedi herhalde ;
süssüz hali bile o kadar şıkki bu kurabiyelerinin. hep diyorum yaa sen o kadar ince ruhlusun ki elini değmen bile farklılaştırıyor herşeyi.

 
designed by GeCe for only Karamelam