12 Haziran 2009 Cuma

BABALAR GÜNÜ KURABİYELERİ-2 Tamirci kurabiyeleri

tool cookies


fathers day

fathers day

BABALAR GÜNÜ KURABİYELERİErkekler tamir işini çok iyi bildiklerini düşünürler. Ya da en azından bizim öyle düşünmemizi isterler. Evdeki elektronik bir alet ya da musluk vs...bozulduğunda hemen takım çantalarını alıp işe koyulmaya bayılırlar. Çoğu hüsranla bitse de bu çabalarını takdir etmek lazım. Allah onları başımızdan eksik etmesin değil mi?

Bu kurabiyelere bayılmayacak erkek düşünemiyorum. Takım sandığıyla beraber çok hoş bir hediye olabilir:))

Sadece babalar gününe değil eşinizin doğumgününde de hediye olarak düşünebilirsiniz.

6 yorum:

neslihan dedi ki...

oy çok güzeller...ellerine sağlık canım.bayıldım hepsine.sevgilerimle...

karamelam dedi ki...

sağol canım.

TAZE NANE dedi ki...

GUNESIN GUZEL YUZU YUREGINE DOKUNSUN,
KABUSLAR SENDEN UZAKTA, MELEKLER BAS UCUNDA DURSUN.
GUNES OYLE GECEYE DOGSUN KI, DUALARIN KABUL, KANDILIN MUBAREK OLSUN.

Adsız dedi ki...

İşlerimizin yogunlugunda çok uzun zamandan beri blogları takip edemiyoruz.Bu sabah Pastaland la ilgili bir yazı ararken sizin de yazmış oldugunuz bir yorumdan size ulaştım.Bu sektörün içinde olmamıza ragmen ilk defa ne kadar geridelerde kaldıgımızı gördüm.Yaptıgınız ürünler ne kadar güzeller.aslında daha çok yazılacak şeyler var ama hepten geri kalmışlıgımız ortaya çıkacak diye yazamıyorum.
Okudugum yorumunuzda Pastaland yeni şubemi açıyor diye yazmışsınız.Evet dün 3. şubemiz açıldı.Sizin gibi biriyle bu mutlu günümüzü paylaşamadıgımız içinde gerçekten üzüldüm.
www.bugiad.org.tr adresinden açılış fotograflarına bakabilirsiniz.
Yaptıgınız güzelliklerin hız kesmeden devam etmesi dileklerimle
PASTALAND

karamelam dedi ki...

Güzel yorumunuz beni çok sevindirdi. Bende sizinle tanışmak ürünleri yakından görmek isterdim. Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Verdiğiniz adresten takip edeceğim.

Adsız dedi ki...

merhaba; görüntü çok güzel olduğu gibi yani ...hepimiz yapıyoruz kurabiye dağılmayan pişerken kabarmayan formu bozulmayan kurabiye tarifleri çok nadir hatta yok gibi... ve ne çok üzer insanı.. ama tbrkler.. böyle olmalı işte herşeyiyle yayınlayabilmeli insan yaptıklarını...sevgiler...shebnnem.blogspot.com/

 
designed by GeCe for only Karamelam