19 Ekim 2007 Cuma

ÇİKOLATALI AŞK KUTUSU
Çikolataya hangi kadın hayır diyebilir ki? hele ki içinde tek taş olursa:)) Sevdiklerinize içine minik hediyelerinizi( kolye, bir çift küpe, kol düğmeleri, hatta belki altın vs....) koyarak sevgi kutusuna da dönüştürebilirsiniz.

5 yorum:

nur dedi ki...

işte gerçek sanat eseri, hem kalp, hem çikolata... yani bir insan aşkını daha güzel nasıl anlatabilir, ben olsam o pırlantayı hiç tereddüt etmeden hemen kabul ederdim :) ellerine sağlık arkadaşım, senin gibi zevk ve yetenek sahibi insanlar sayesinde hayat çok daha lezzetli bir hal alıyor. bu arada böyle bir kutuya pırlanta yüzük koyabilecek birini tanıyorsan, hemen tanıştırabilirsin beni :)))

ela'M dedi ki...

nurcum bak sanat eseri falan deme bu kadar övme beni:)) sonra çikolata karşılığında bu sözleri söylediğin anlaşılacak:))
şaka bir yana sağol canım güzel sözlerin için. sana tek taşlar değil 'tamtur'lar feda olsun. tek taşa vermeyiz kızımızı:)))

şerife dedi ki...

gerçekten çok güzel görünüyor. ellerinize sağlık.

CresceNet dedi ki...

Oi, achei seu blog pelo google está bem interessante gostei desse post. Gostaria de falar sobre o CresceNet. O CresceNet é um provedor de internet discada que remunera seus usuários pelo tempo conectado. Exatamente isso que você leu, estão pagando para você conectar. O provedor paga 20 centavos por hora de conexão discada com ligação local para mais de 2100 cidades do Brasil. O CresceNet tem um acelerador de conexão, que deixa sua conexão até 10 vezes mais rápida. Quem utiliza banda larga pode lucrar também, basta se cadastrar no CresceNet e quando for dormir conectar por discada, é possível pagar a ADSL só com o dinheiro da discada. Nos horários de minuto único o gasto com telefone é mínimo e a remuneração do CresceNet generosa. Se você quiser linkar o Cresce.Net(www.provedorcrescenet.com) no seu blog eu ficaria agradecido, até mais e sucesso. (If he will be possible add the CresceNet(www.provedorcrescenet.com) in your blogroll I thankful, bye friend).

nino dedi ki...

MUHTESEMMMMMMMMMMM

 
designed by GeCe for only Karamelam