5 Ekim 2007 Cuma

Elmalı PAY


Aslında bu kadar sık pasta tatlı vs yapmazdım ama Ramazanda sürekli yemek yapmak ihtiyacı hissediyorum. gece sahura kalkamadığım için çok acıktım. Bunun etkisi büyüktür değil mi?))))
Daha öncede bahsetmiştim butterfly'dan özel tatlar isimli kitaptan... yine harika görünen bir tarifi denemeye karar verdim. evet daha önceki tariflerden memnun kalmadım ama kitaba onca para vermişken ve de harika resimler önümde dururken dayanamadım ve yaptım.üstelik bu sefer pişman da olmadım:))aslında tarifte yine hata vardı 100 derecede pişirelecek deniyordu. tabi ki bu derecede pişmedi ben onu 200 derecede pişirdim. tarifi şimdilik veremiyorum telif hakkı söz konusu olabilir. bu konuda bilgim yok prosedürü öğrendikten sonra yayınlayabilirim ancak.ama özelden tarif isterseniz verebilirim.

3 yorum:

funda dedi ki...

nammm namm naaamm ; elmalı pay2ı bile nasıl süslemişsin yapraklar ile diyorum inanmıyoprsun . elini sürmen yeterli farklılıklar için. tadıda çok güzeldir eminim. canım arkadaşım ellerine , kollarına ve tabi yüreğine sağlık

etki alanı dedi ki...

Sunum ve estetik,muhteşem bir ikili .Bir de güzel fotoğraflar.
Kutluyorum sizi.
Tütü

ela'M dedi ki...

fundacım çok teşekkürler. ama malesef yaprak fikri kitaptan alınmadır:))

etki alanı size de beğeniniz için teşekkür ediyorum. sizin gibi bir blog usatasından bunları duymak çok mutlu etti beni:))

 
designed by GeCe for only Karamelam